Klasik Yatak Odasında İhtişamlı Gardıroplar

Yatak odası takımları evimizin en önemli ve değerli mobilyalarındandır. Tüm günün yorgunluğunu attığımız yatağımızın ve yatak odamızın kullanışlı olması bu anlamda oldukça önemlidir. Günlük hayatınızda klasik çizgilerden hoşlanıyorsanız ve tüm evinizi de böyle döşeseydiniz, yatak odanızda da klasik modelleri tercih ediyorsunuz demektir. Hem renkli hem de şık bir yatak odası hayal ediyorsanız, klasik yatak odası tam size göredir. Eğer varaklı ve ağır bir yatak odası takımından hoşlanıyorsanız da, özel tasarımcılar tarafından tasarlanan pek çok klasik yatak odası modelini bulabilirsiniz.

yatak odası dolap

Klasik Yatak Odası Dolapları

Evinizde kullandığınız mobilyalar modern klasik olan mobilyalar ise yatak odanızda da aynı uyumu sağlamanız mümkündür. Klasik yatak odası takımları işlevsellikleri ve çizgileri ile sizi kendilerine hayran bırakacak. Her bütçeye hitap eden bu yatak odası takımları sıklıkla tercih edilmektedir. Sade ve beyaz bir yatak odası takımı istiyorsanız daha düz modellere bakabilirsiniz. Ancak gösterişiyle ön plana çıkan klasik yatak odası dolapları da bir o kadar yatak odanızda ön plana çıkan parçalardır. Özellikle ahşap renklerindeki ceviz gardırop modelleri, yatak odası takımınızı daha da ihtişamlı kılabilir.

yatak odası gardırop modelleri

Yatak Odası Klasik Modeller

Avangart yatak odası takımlarına benzeyen klasik mobilyalar, diğerine göre biraz daha sade modellerdir. Klasik yatak odası takımlarımızda beyaz, koyu kahve ve ceviz renklerinin de içinde bulunduğu pek çok renkte olabilmektedir. Yatak odası klasik modeller içerisinde yer alan gardıroplar sürgülü kapak ya da normal kapaklı olabilmektedir. Genellikle ağaç modeller olan klasik gardıroplar, işlemeli olmaktadır. Bu gardırop modelleri genel olarak büyük boyutludur ve yerden yaklaşık 10-20 cm yüksektir. Dış yüzeyinde altın varaklar ve ince işçilikli oymalar yer almaktadır.

yatak odası gardırop