Bayanlar İçin En Güzel Bluejean Modelleri

En güzel bluejean modelleri hakkında sizlere birkaç bilgi vermek istiyoruz. Jean bildiğiniz gibi tüm bayanların günlük kurtarıcısıdır. Kızların ve erkeklerin dolaplarında olmazsa olmazdır. Bu kurtarıcılık bize aniden gelişen dışarıya çıkma durumlarında yardımcı olabiliyor. Hepimizin dolaplarında en az bir tane olmak üzere yırtık, nakışlı, yıpranmış, solmuş, dikişleri sökülmüş vb. modeller ile bulunmaktadır. Bu kadar fazla çeşidinin olması bir yönden iyi bir yönden kötüdür.

Blue jean genellikle üstümüze yapışan bizi sımsıkı saran bir pantolondur. Bu kadar sıkı sarması ile bir zaman sonra böbreklerimizde ve belimizde bırakacağı hasardan habersiz bir şekilde giymeye devam ediyoruz. Sizleri uzak durulması gereken bazı jean modelleri hakkında uyarmak istiyoruz.

  • Şortun biraz tamamlanmış hali: 2017 modasında şort görünümünde olan ama üzerine daha sonra paça eklenmiş gibi duran pantolonlar karşımıza çıkıyor. Zevkinizi bilemeyiz ama kullanmamanız gereken bir model olduğu kaçınılmaz.
  • Gereksiz fazla yırtıklar: Dediğimiz gibi herkesin dolabında mutlaka en az bir adet yırtık pantolon bulunur. Ama tabi ki yırtıkların dozunu kaçırmadan kullanmak çok iyi olacaktır. Bu yırtıklar ile birlikte şimdi de dekolteli pantolonlar çıktı.
  • Paça boyu sorunu: Hafif kıvrılan paçalar, kabul etmeliyiz ki spor bir görüntü sergiliyor. Ama bu kıvrımların aşırıya kaçıp abartılmasını desteklemiyoruz.
  • İki Renkli Jean: Bir bacağı farklı, diğer bacağı farklı renk olarak karşımıza çıkan jeanleri acaba kim moda yaptı diye sormak gerekiyor.

 

kot-gomlek-nasıl-kombinlenir-tercih-edilesi-kot-gomlek-kombinleri-04

Boyfriend Pantolon Hakkında

Dolabınızda mutlaka bir adet boyfriend pantolon bulunması gerekiyor. Çünkü kullanımı günlük hayattaki rahatlığı tartışılmaz. Bol ve salaş olması, çoğu bayanlar tarafından tercih ediliyor. Paçalarını abartı olmadan kıvırıp rahatlık ile kullanabilirsiniz. Zaman geçtikçe jean modelleri değişmekte ve gelişmektedir Ayrıca her türlü kıyafet ile rahatlık ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca altına giyeceğiniz ayakkabı pek önemli olmuyor. Çünkü her modeldeki ayakkabı bu pantolonun altına çok güzel bir şekilde uyuyor. Uyusanız bile size rahatsızlık hissi vermeyecek vücudunuza yapışmayacak türlü harika bir pantolon. Tarzınıza göre biraz eskitme yapıp bir iki yerine yırtık atabilirsiniz.

Kot-Gömlek-Kombinleri-Bayan