2017 Mobilya Örnekleri

Her dönem yeni bir tarzı yansıtan iç mimaride ev dekorasyonunun mobilya ve aksesuar seçenekleri çok sık kullanılmaktadır. 2017 mobilya örnekleri geometrik mobilyalarla modernliği yansıtırken, sade ve klasik tarzı sevenler için de renk patlaması yaratacak olan desenli seçeneklerle popüler hale gelecek.

Birbirinden farklı renk seçenekleri arasından istediğinizi tercih ederek zengin alternatifler arasından dilediğiniz dekorasyon stilini daha canlı hale getirebilirsiniz. Popüler mobilya trendleri arasından istediğinizi tercih ederek, salonlarınızı ya da yatak odalarınızı renklendirebilirsiniz.

Grafikler ve Geometrik Desenler

Daireler, üçgenler ve kareler oldukça sık tercih edilecekler. Mobilyalarda, halılarda ve perdelerde geometrik desenleri bol bol göreceğiz. Özellikle grafik baskıların ön plana çıkacağı iç mimaride, her zaman metal vurguların eşlik edeceği dekorasyon trendleri dikkat çekecek.

Ortadoğu Esintisi Kumaşlar

Oryantal esintilerin duvarları ve koltukları süsleyeceği 2017 dekorasyon trendleri için orta doğunun en güzel esintilerini yaşamanızı sağlamaktadır. Arabesk tasarımlar çağdaş unsurlarla birleştiğinde özgünlük ve lüks oldukça dikkat çekici bir şekilde kullanılacaktır.

Yaşayan Renkler

Hayata dair olan her renk, yaşayan bir mekan tasarımı yaratıyor. Kırmızı, kahverengi ve hardal rengi seçenekleri ile doğanın tonlarını en iyi şekilde yaşayacağınız yeşil ve nötrlerle her zaman zarif pembeler de tercih edilecek.
Açık gri ve gökyüzü renginin yanı sıra, altın rengi tonlarının da tercih edileceği renk seçenekleri her zaman doğal bir şekilde kullanılacaktır.

Nötrler Patlayacak

Nötr renklerin ön plana çıkacağı 2017’de bu renkleri hardal ve derin kırmızılarla patlatmak mümkün olacak. Yediğiniz yemekten kullandığınız tabağa kadar her detayla yaşam belirtisini ifade eden renkler kullanılacak.
Net Dekorasyon Kullanılan tüm eşya ve aksesuarlar her zaman net bir dekorasyonu ön plana çıkaracaktır. Farklı renk alternatiflerinden yararlanabileceğiniz dekorasyon ve mobilya 2017 yılında çok sade sevenlerin de kurtarıcı olacak renkli esintilerle hareketlenecek.

Birbirinden şık seçeneklerle yararlanabileceğiniz mobilya seçenekleri arasından istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Nötrleyici bir seçenekle kullanacağınız rengi hareketlendirmek ise oldukça ekonomik çözümlerle mümkün olacak. Siz de kendi tarzınızı yansıtmak isterseniz, geometrik desenler ve nötr renkleri patlatan renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.